Kā esat mainījis kopš kļūst strādājošu vecāku Robert Half OfficeTeam

Man bija pārveidot pārvēršas darba mom. Dienas atrodoties stāvoklī strādāt papildu stundas bez daudziem jautājumiem bija aizgājuši. Bija labāks darba/dzīves līdzsvaru un meklē push jāpaveic vairāk īsākā laikā. Es zinu, es esmu kļuvusi daudz labāk prioritātes un faktiski reducēšana līdz nullei par to, kas nepieciešams, lai saņemtu paveikts. Tas var būt lielā mērā sakarā ar mūsu dēlu šņākuļojošas ar 15 minute pieaugumu, pirmajās nedēļās, kas pa kreisi man pieredze kritisko uzdevumus var pabeigt ļoti īsā laika!” Darba vecākiem ir spiesti man ir daudz reālāks par manu laiku un to, ko es varētu paveikt.

Ar mazuli, mans laiks tabulā ir pildīta tik ka Don’t ir pārpilde stundas, tāpat kā es darīju pirms-tas ir daudz grūtāk strādāt naktī vai nedēļas nogalē, tāpēc var izspiest papildu stuff. Tāpēc esam vajadzīgi, lai būtu godīgs pret sevi par to, kādi 40 45 stundas tiešām nozīmē. Otrādi ir tā, ka es domāju, ka es esmu daudz efektīvāk nekā agrāk. Zinot, ka man ir ierobežots dažādas darba stundas nozīmē tērēt mazāk laika nekā pirms. “Robert McCauley” kā viens no vecākiem, lielākās izmaiņas esat veicis darbā ir bijis mans laika vadība.

Es mēdzu strādāt ap 10 11 stundas birojā, atstājot agri vakarā. Taču, Atskatoties, man apzināties, ka visu dienu es nebiju pilnībā efektīvi, jo īpaši tādēļ, ka didn’t ir stingra beigu dienu termiņš. Tagad, pieturoties pie deviņu stundu darbadienu, es noteikti paveikt vairāk stundā nekā es darīju pirms. Grunts līnija, es esmu daudz labāk veicinātāja īsāku laiku, kas ne tikai ir ātro kredītu uzlabota mana darba/dzīves līdzsvaru, bet papildus ir piemērotāki windows mana darba izpildi. “Kevin Donahue” kā darba mamma, es esam iemācījušies klausīties instinkti, pat ja viņi sadursme ar to visu un vēl dažādi teikts.

Es izvēlējos iet prom maigu, arī maksājot darbu īstenot īstermiņa uzdevumiem 2010. gadā, un lielākā daļa cilvēku man teica, es esmu nojūgusies, ņemot vērā lejupslīdes un visu, kas. Bet es zināju, ka tā bija pareiza lieta, mana ģimene. Līdz tam laikam, man bija liels skaits praksi laist malā, pat labi nodomi, vecāki padomu, kad es zināju, ka tas nebija pareiza lieta par mani un manu ģimeni. Uzzināju, darīt, ko bija taisnība mums, pat tad, ja tas devās ceļā pieņemts gudrība, un tas ir novedis mani dažas ļoti labas vietas.