Karstas vakances: Ko tas veic, lai būt atbilstības menedžeris? Robert Half juridisko

Darba alternatīvas uzņēmuma atbilstību ir pieaug kā juridiskās nodaļas visā tauta mest ar pašvaldībām arvien stingrākus likumus. Patiesībā, atsaucoties uz asociācijas gada korporatīvās advokāta juridiskās nodaļas vadītājs CLO 2015 aptauja, ētiku un atbilstības turpina top sarakstu par galveno juridiskās amatpersonas bažas. Rezultātā uzņēmumu advokāts iznomājot vadītājiem ir rast dažādas atbilstības speciālisti no analītiķi direktoriem. Viens no izplatītākajiem mavens ir atbilstības menedžeris.

Atbilstību projekta vadītājam, kurš bieži ziņo atbilstības direktors, ir uzdevums ir jāpārliecinās, vai aģentūra atbilst federālā, valsts un nozares noteikumiem un kritērijiem. Ņemot vērā pieaugošo darba apjomu, tas ir, nav šoks, ka atbilstību vadītāja alga ir uz augšu push. Saskaņā ar Robert Half juridisko ir 2016 juridisko algu Guide, atbilstības vadītāji ar septiņiem līdz deviņiem gadiem piedzīvojumu var sagaidīt nopelnīt starp $94,500 un $116,750 sākuma alga — 4. 7 % palielināt vairāk nekā 2015. Mājā padomus, pieņemot darbā atbilstības menedžeris, bieži nepieciešams meklēt pretendentiem ar pierādītu atbilstību pieredzi, vēlams stingri regulēta jomās, kas aizdevumi salīdzināms ar finanšu ērtības. Lai gan atbilstības vadītāji vienmēr uzzināt ziņas par faktisko mandātus uz darbu, tas ir uzskatāms par plus zīmi, ja tie jau ir saprašana par plašāku normatīvo vidi attiecīgajā nozarē.

Pieprasītie atbilstības vadītājiem ir spēcīgas analītiskās prasmes un potenciālu, lai saprastu un sīki izpētītu rievots likumus un noteikumus. Ja pēc tam, kad domāt par šīs iezīmes un kvalifikāciju, jums, lemjot, ka jūs vienkārši vēl nav vajadzīgā kvalifikācija ir vadītājs, jūs iespējams var vienoties ar sākot paceļoties kā atbilstības analītiķis. Šie speciālisti ir kopīgi atbildīgas par pētot atbilstību normatīviem un noteikumiem, izlemt kompetences atbilstības jautājumiem un amassing un analizēt būtisku informāciju. Saskaņā ar 2016 juridisko algu Guide, atbilstību analītiķi ar vienu līdz trīs gadus piedzīvojumu varam sagaidīt sākuma alga 52,750 $ un $71,250 vidū. Šīs lomas var darboties drausmīgs atspēriena akmens uz savu mērķi uzstādot atbilstības menedžeris.