Corporate Counsel Padoms: Padomi, kā veidot savu atbilstību komanda Robert Half juridisko

Saskaras ar vēl stingrāku valdības politiku, grupas pakļaujas atbilstību vairāk spēka, nekā jebkad agrāk. Daudzi uzņēmumi paļaujas uz uzņēmuma palīdzību, lai palīdzētu pārvaldīt savu uzņēmumu risku publicitāti un kādreiz pārvietojas atbilstību standartiem. Patiesībā, asociācijas gada korporatīvās advokāta 2015 juridiskā biroja vadītājs CLO aptauju, 96 procenti respondentu vērtējumu ētiku un ievērošanu kā vitāli svarīgas 2015 un viens no četriem vērtējumu atbilstību kā “ārkārtīgi izšķiroša.” Ja jūs nav izlemts, kur pirmkārt izbūves atbilstību komanda, izbraukšana pārējiem uzņēmumiem savā nozarē. Kāda veida atbilstības komandas tika būvēti ar uzņēmuma padomi pie konkurējošiem uzņēmumiem? Vai tās atbilstības menedžeris pilna laika darbā vai ienest speciālists? Viņi pieprasa visiem atbilstības komanda ieguldītājiem veikt unikālu pārvaldes klasēm? Cik bieži dara komandas satiekas, lai apspriestu reglamentējošiem jautājumiem? Kad jūs izpētīt, kā citām aģentūrām ir strukturēšanas un darbojas to atbilstības komitejas, tas varētu var palīdzēt jums noteikt labāko praksi attiecībā uz atsevišķas komandas.

Lai nodrošinātu savu atbilstību komanda uztur kopsolī ar bieži mainot normatīvās prasības, veic ar izglītību ir must-have. Par laimi, tur ir pārpilnība atbilstību izglītības iespējām pieejama uzņēmumiem katrā nozarē. Piemēram, American Bankers Association piedāvā bezmaksas tiešsaistes atbilstības kursus darbiniekiem, tās locekļiem. Asociācija arī pārrauga Certified pārvaldes pārvaldnieka atbilstību CRCM apzīmēšanas speciālisti strādā finanšu nozarē. Par aģentūras veselības aprūpes nozarē, Inspector General Office U. S.

Veselības un cilvēku pakalpojumu ministrija ir pavirzījusies atbilstības secība programmu ceļveža failus, un piedāvā arī bezmaksas tiešsaistes treniņa. Turklāt, Association Corporate Counsel ir veidojis komponenti, veidojot vai palielinot uzņēmuma atbilstības programmas un Amerikas Juristu asociācija uzņēmumu rīcības komiteja piedāvā arī piemērojami resursus, lai palīdzētu mājās padomiem un attīstot un uzturot labvēlīga atbilstības metodes atbilstības speciālisti. Kā ideāla treniņa alternatīvas meklēt atbilstības komanda, savukārt jūsu stūrēšana rūpniecības iestādes.